PROSIMY O PAŃSTWA OPINIE

[testimonial_view id = „5”]

PAŃSTWA OPINIE

[testimonial_view id=”6″]

Opinie z konta Google

TipTop Minicabs IconTipTop Minicabs

92 Sunnyhill Road, London

4,5 79 reviews

 • Avatar noelpoland38 ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Bardzo pomocny kierowca. Punktualy odbiór z lotniska. Kierowca pomógł w kontakcie z właścicielem wynajętego na weekend pokoju w sprawie rezerwacji.
 • Avatar Witoldk Kłosinski ☆☆☆☆ 4 lata temu
  Nie polecamy absolutnie. Za pierwszym razem wykorzystywaliśmy firmę do transferów niewielkich grup kilkuosobowych po Londynie ( rozwożenie z lotniska) . Bus jechał przeładowany, Klienci bagaże mieli na kolanach, w przejściu , warunki fatalne … More . Ale dalej było jeszcze gorzej . Na zamówiony transfer z lotniska Luton nie podjechał w ogóle nikt . Pan Lewandowski po którymś telefonie odebrał i po długim rozpytywaniu skąd dzwonię i na jakie nazwisko jest rezerwacja w końcu ja odnalazł . Przekazał ze skontaktuje się z kierowca i da znać, gdzie stoi . Po czym nie oddzwaniał, jak udało mi się kolejny raz dodzwonić, to przekazał, ze kierowcy popsuł się samochód i niestety , ale nikt mnie z Luton nie zabierze . W związku z umowionymi spotkaniami nie zostało nic innego, jak wziąć taxi z lotniska , ale firma jest nierzetelna , nieodpowiedzialna i nikomu nie polecam korzystania.
 • Avatar Jacek Grześkowiak ★★★★★ 4 lata temu
  Jestem bardzo zadowolony z firmy i jej usług. Łatwa rezerwacja z potwierdzeniem na e-maila. Kierowcy byli na czas, mili, uprzejmi, transport z lotniska do hotelu a później powrót z hotelu na lotnisko. Samochody zadbane i czyste. Ceny bardzo … More przystępne. Polecam! Śmiało, można korzystać. 🙂
 • Avatar Beata J ★★★★★ 4 lata temu
  Fachowa obsługa, bardzo miły kierowca, samochody czyste, zadbane; jechałam dwa razy z tą firmą i zawsze kierowca był na czas.
  Jeśli znów będę potrzebować taksówki w Londynie na pewno skorzystam z tej firmy
 • Avatar Ewa Dąbrowska ★★★★★ 3 lata temu
  Polecam Tiptominicabs , korzystałam wielokrotnie , są uczciwi , solidni , wiarygodni ,
  samochody sprawne , kierowcy bardzo mili , dowiozą w każde miejsce , odbiorą również z każdego punktu w Wielkiej Brytanii.
  Nie zawiodłam się ani razu na
  … More tej firmie , można na na nich polegać , polecam Tiptominicabs w całej rozciągłości .

WSZYSTKIE OPINIE NA KONCIE GOOGLE -dodaj swoją

POZOSTAŁE